آرشیو اخبار آرشیو اخبار
خروجی خبرخوان خروجی خبرخوان اخبار
جستجو برای      

 

آمار بازدید

  • تعداد کل بازدید: 278557
  • تعداد بازدید از این صفحه: 722185
  • تعداد بازدید امروز: 13
  • تعداد کاربر آنلاین: 5

 

اخبار اصلی

همزمان با سالروز حادثه هفت تیر و شهادت دکتر شهید بهشتی:

موسوی رئیس کل دادگستری استان به همراه معاونین دادگستری استان از زندان شهرکرد بازدید نمود.

 

موسوی رئیس کل دادگستری استان به همراه معاونین، دادستان در معیت مدیرکل زندانهای استان، به مناسبت سالروز شهادت دکتر بهشتی و روز قوه قضائیه از زندان مرکزی شهرکرد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان چهارمحال و بختیاری، همزمان با فرا رسیدن سالروز شهادت دکتر بهشتی و شهدای حادثه هفت تیر و روز قوه قضائیه، موسوی؛ رئیس کل دادگستری استان به همراه بهرامی؛ دادستان شهرستان شهرکرد، عربی؛ معاون قضایی رئیس کل دادگستری، گودرزی و موسوی؛ معاونین دادستان شهرستان شهرکرد، جمعی از قضات و دیگر مسئولین قضایی از اداره کل زندانهای استان از زندان مرکزی شهرکرد بازدید کردند.
رئیس کل دادگستری، هدف از این بازدید را برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با مددجویان دانست و در این خصوص عنوان داشت: رسیدگی به مشکلات قضایی و حقوقی مددجویان زندانهای استان از اولویت برنامه های کاری مسئولین دادگستری استان است و که امسال برنامه های منسجمی برای سرکشی های مسئولین قضایی از زندانها برنامه ریزی شده است.
موسوی رئیس کل دادگستری استان در این بازدید ابتدا در مراسمی، سالن ورودی جدید الاحداث این مرکز را افتتاح و از نزدیک از قسمتهای مختلف سالن فوق بازدید نمود.
وی در این بازدید که در معیت مدیرکل زندانهای استان صورت می گرفت از قسمت های مختلف زندان بازدید نمود که از آن جمله می توان به مجموعه بهداری زندان شهرکرد، کارگاه های صنایع دستی و کارگاه مشبک بری قرآن کریم، کلاسهای فنی و حرفه ای، کلاسهای فرهنگی، نمایشگاه فعالیتهای مددکاری زندان به روایت تصویر و بندهای زندان سرکشی و از نزدیک با زندانیان به دیدار و گفتگو پرداخت.
رئیس کل دادگستری استان کارگاه مشبک بری قرآن را یکی از بی نظیرترین کارگاه های صنایع چوب در ایران دانست و از مدیرکل زندانهای استان خواست تا با تبلیغاتی مناسب در صدا و سیمای استان نسبت به پوشش خبری مراحل ساخت و تهیه این قرآن در زندان شهرکرد مردم استان و کشور اطلاع کسب نمایند.
نظری مدیرکل زندانهای استان نیز در ابتدای جلسه پرسش و پاسخ رئیس کل دادگستری استان با مددجویان زندان شهرکرد با ایراد سخنانی، به بیان فعالیتها و اقدامات صورت گرفته در زندانهای استان اشاراتی داشت.
سید عبداله موسوی در جمع مددجویان بند سلامت ضمن تبریک فرا رسیدن هفته قوه قضائیه و تسلیت ایام شهادت امام موسی کاظم و شهادت دکتر بهشتی و شهدای حادثه هفت تیر، فعالیتهای خوب زندانها در راستای آشنایی با قرآن و مفاهیم دینی و قرآنی را برای مددجویان بسیار خوب  ارزیابی نمود و از مددجویان خواست با بهره جویی از تعالی اسلام و ائمه اطهار سعی در اصلاح خویش داشته باشند و ایام زندان را مرحله ای از زندگی بدانند که در آن هدف اصلی و متعالی به نام اصلاح و توبه در آن دنبال می شود.
رئیس کل دادگستری استان در ادارمه ضمن پاسخگویی به سئوالات مددجویان به صورت حضوری و چهره به چهره نیز با مددجویان ملاقات، دیدار و گفتگو نمود و در راستای حل مشکلات آنان دستورات لازم را صادر نمود.
ایشان با حضور در بند نسوان زندان شهرکرد به همراه مدیرکل زندانهای استان و دیگر مسئولین قضایی ضمن استماع صحبت های یکایک مددجویان این بند در جهت رفع مشلاک قضایی و اعطای تسهیلات ویژه به مددجویان این بند نیز دستورات لازم را صادر نمود.
شایان ذکر است تعدادی از معاونین، دادستان شهرستان شهرکرد و قضات حاضر در بازدید نیز با هماهنگی صورت گرفته ضمن حضور در بند 2 زندان شهرکرد به سئوالات مددجویان این بند نیز پاسخ داده و در راستای معاضدت قضایی و بررسی مشکلات مددجویان بند فوق دستورات لازم را صادر نمودند

 

دانلود فایل

 
 
 
 گروه: اخبار اصلی   منبع خبر: روابط عمومی اداره کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان چهارمحال و بختیاری   تعداد بازدید: 843   تاریخ خبر: 19:41:34 1390/04/07   

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
عنوان پیام
متن پیام